Popraw poniższe błędy:

OK
Potwierdzam, że wprowadzone przeze mnie dane są prawidłowe i zgodne ze stanem rzeczywistym.
Cofnij i sprawdź
Tak, wyślij
PROSZĘ CZEKAĆ
Trwa ładowanie
TRWA ŁADOWANIE PLIKÓW NA SERWER
Sprawdź swoje zgłoszenie
sprawdź status zgłoszenia
Zarejestruj zwrot
Sprawdź regulamin Lista produktów promocyjnych
Dane uczestnika promocji
Adres zamieszkania
Produkt promocyjny
Zakup promocyjny
Adres sklepu
Powód braku satysfakcji z użytkowania produktu promocyjnego
W uzasadnieniu należy wskazywać na konkretne, niezadawalające walory użytkowania produktu, a nie na techniczne i estetyczne jego cechy, określone w ogólnie dostępnej przed zakupem specyfikacji, np. wygląd produktu, jego wielkość, kolor, itp. Treść nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych lub sprzecznych z prawem.
max. 250 znaków
Sprawdź regulamin
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i mam ukończone 18 lat.
Zapoznałam/-em się z regulaminem promocji konsumenckiej „Odkryj Smak Doskonałości! Testuj do 30 dni” wraz z zawartą w nim klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i akceptuję jego wszystkie postanowienia.
GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
Organizator akcji promocyjnej wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby przetwarzanie danych osobowych jej uczestników odbywało się zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”). Dane osobowe uczestników akcji promocyjnej są niezbędne organizatorowi akcji jedynie w celu jej przeprowadzenia, szczegóły w REGULAMINIE.
ul. Radwańska 26
90-541 Łódź
biuro@ugmedia.pl